חדשות אחרונות
האיגודים על סערת השבת: הספורט ייפגע אולימפיאדת הילדים יצאה לדרך בירושלים דורון שזירי זכה באליפות ישראל בקליעה צ'רנוי סיימה במקום ה-12 באליפות העולם בקליעה מרגש: מדלית ארד לקלעית יוליה צ'רנוי בפולין קלע זר בן 66 ייצא לייצג את ישראל בגביע עולם לראשונה: יותר הקצבות לכדורסל מאשר לכדורגל ריכטר השיג 400 נקודות מתוך 400 בבונדסליגה המשחקים האולימפיים של הגיימינג יצאו לדרך איגודים חדשים נוספו להנהלת הוועד האולימפי
כתבות וידאו
סיכום היום השביעי במשחקים הפאראלימפיים ריכטר: מרגש מאוד, ציפיתי ליום הזה חבריו של ריכטר מגיבים להחמצה ריכטר: לא יכול לחכות להגיע ללונדון צפו באריק זאבי מארח את סרגיי ריכטר סרגיי ריכטר: חשוב לתרום לקהילה בן חפר זוכה בארד באליפות אירופה סרגי ריכטר: חוויה מרגשת מאד ספורט חדש בישראל: קליעה מתחת למים הקלעים מתכוננים לבייג'ין
גלריות תמונות
סמינר התעמלות לקראת אליפות העולם יום גיבוש הנבחרת האולמפית סרגיי ריכטר במסע"ת הירבאלייף טקס חלוקת פרסים 2013 באיגוד הקליעה סרגיי ריכטר בועד האולימפי סרגיי ריכטר, גיא סטריק, טומי ארשנסקי, אורן סמדג'ה ושני הרשקו ממריאים ללונדון אימון קליעות של סרגיי ריכטר גיבושון המשלחת האולימפית במלון הרודס הקלעים האולימפיים ביום כיף עם חולים במחלת הסרטן גמר אליפות ישראל רובה אויר 09

מדליסטים

שחר צוברי

 
מדליית ארד באולימפיאדת בייג'ינג 2008
 
אם יש ענף ספורט אחד שייצר הכי הרבה אלופים בישראל זה ענף השייט. אחרי שגל פרידמן הצליח להגיע הכי רחוק שיש ולזכות במדליית זהב אולימפית באתונה 2004, ירש הכישרון הצעיר שחר צוברי את מקומו כגולש הבכיר בישראל.
 
לאחר המעבר מדגם המיסטרל לניל פרייד ב-2005, הצליח צוברי, שכבר אז נחשב לכישרון בינלאומי וזכה במדליות באליפות העולם עד גיל 17 ואליפות העולם לנוער, להסתגל בצורה המהירה ביותר לשינויים שהביא איתו הדגם החדש ולהדיח את פרידמן מתואר אלוף ישראל .
 
ב-2008, אחרי שהשיג כמה תוצאות טובות בתחרויות גביע העולם וזכה במקום באולימפיאדת בייג'ינג, הצליח צוברי לזכות במדליית הארד באליפות העולם. אך זה לא היה הישג השיא של הגולש הצעיר.
 
אחרי תחרות מצוינת באתר האולימפי בצ'ינגדאו, הגיע צוברי מהמקום הרביעי בלבד לשיוט המדליות בבייג'ינג, אך התעלות שלו בשיוט האחרון, הנקרא גם שיוט המדליות, למרות זינוק בעייתי, היקנתה לו את מדליית הארד, שהיתה למדליה היחידה של המשלחת הישראלית באולימפיאדה. צוברי נכנס לחבורה מצומצת של ספורטאי על כמו יעל ארד, אריק זאבי, מיכאל קולגנוב, אורן סמדג'ה וגל פרידמן, שזכו במדליה עבור ישראל, וכל זה כשהוא בסך הכל בן 21.
 
צוברי, שגדל והתחנך באילת והחל לגלוש כבר בגיל 7 בזכות התמיכה הרבה של אביו, נכנס לאור הזרקורים כאחד הספורטאים המובילים של ישראל וכאחד שמסוגל לצבור עוד הרבה מדליות עבור המדינה באולימפיאדות הבאות.
 
הזכיה במקום השלישי באולימפיאדה לא סינוורה את צוברי שהמשיך להצליח והשלים שנתיים נהדרות כאשר זכה במדליית הזהב באליפות אירופה 2009 שנערכה בישראל ולפני כן קטף את הזהב גם בתחרות גביע העולם שנערכה בהייר.
 
האופי והנחישות שהרבה צוברי בכל תחרות בה השתתף נותנת תקוה כי בלונדון 2012 יוכל הגולש הצעיר להעניק לישראל את מדליית הזהב השניה שלה, כאשר די ברור שמדובר בספורטאי הכי הישגי שיש לישראל כיום.
  לוח אירועים ספטמבר 2018  
א ב ג ד ה ו ש
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30