חדשות אחרונות
האיגודים על סערת השבת: הספורט ייפגע אולימפיאדת הילדים יצאה לדרך בירושלים דורון שזירי זכה באליפות ישראל בקליעה צ'רנוי סיימה במקום ה-12 באליפות העולם בקליעה מרגש: מדלית ארד לקלעית יוליה צ'רנוי בפולין קלע זר בן 66 ייצא לייצג את ישראל בגביע עולם לראשונה: יותר הקצבות לכדורסל מאשר לכדורגל ריכטר השיג 400 נקודות מתוך 400 בבונדסליגה המשחקים האולימפיים של הגיימינג יצאו לדרך איגודים חדשים נוספו להנהלת הוועד האולימפי
כתבות וידאו
סיכום היום השביעי במשחקים הפאראלימפיים ריכטר: מרגש מאוד, ציפיתי ליום הזה חבריו של ריכטר מגיבים להחמצה ריכטר: לא יכול לחכות להגיע ללונדון צפו באריק זאבי מארח את סרגיי ריכטר סרגיי ריכטר: חשוב לתרום לקהילה בן חפר זוכה בארד באליפות אירופה סרגי ריכטר: חוויה מרגשת מאד ספורט חדש בישראל: קליעה מתחת למים הקלעים מתכוננים לבייג'ין
גלריות תמונות
סמינר התעמלות לקראת אליפות העולם יום גיבוש הנבחרת האולמפית סרגיי ריכטר במסע"ת הירבאלייף טקס חלוקת פרסים 2013 באיגוד הקליעה סרגיי ריכטר בועד האולימפי סרגיי ריכטר, גיא סטריק, טומי ארשנסקי, אורן סמדג'ה ושני הרשקו ממריאים ללונדון אימון קליעות של סרגיי ריכטר גיבושון המשלחת האולימפית במלון הרודס הקלעים האולימפיים ביום כיף עם חולים במחלת הסרטן גמר אליפות ישראל רובה אויר 09
יעדים ומטרות

מחזור בייג'ין 2008 סיים פרק נוסף בתולדות הוועד האולימפי בישראל ומציב אותנו בפתחה של תקופה חדשה.
 
הפרק הראשון החל בשנת 1952 אז הוקם הוועד האולימפי בישראל ונמשך עד לזכייה ההיסטורית במדליות האולימפיות במשחקים האולימפיים בברצלונה 1992, תקופה זו שמשה להנחת היסודות לספורט  האולימפי  בישראל ולבניית התשתית המקצועית והארגונית שבמרכזה עמדה ההתאחדות לספורט בישראל.
 
הפרק השני החל באמצע שנות ה-90 עם פירוק ההתאחדות לספורט, יציאת האיגודים לעצמאות והפיכת הוועד האולימפי למוסד הגג של הספורט האולימפי בישראל האחראי להכנתן ושיגורן  של  המשלחות האולימפיות.
 
במהלך תקופה זו ועד סיום מחזור בייג'ין 2008, הצלחנו לבסס את מעמדנו בקרב המדינות שספורטאיהן זוכים במדליות אולימפיות השיא כמובן, מדלית הזהב של גל פרידמן באתונה 2004. הרחבנו גם בתכנים ובהיקפים את פעולותינו להפצת  הרעיון האולימפי  ופיתחנו תוכנית שיווק אולימפית באמצעותה גייסנו תרומות וחסויות.
 
אנו מאמינים כי הגיעה העת להעלות את הרף בכל אחד מתחומי פעילותינו  ולשאוף לשיאים והישגים חדשים .
 
המשחקים האולימפיים
העובדה כי חמש המשלחות האולימפיות שלנו מאטלנטה 1996 ועד בייג'ין 2008 חזרו ובאמתחתן לפחות מדליה אולימפית אחת הינה הישג ראוי  לציון, אולם יחד עם זאת עלינו לנסות לשבור את  "תקרת הזכוכית" של 1-2 מדליות.
 
אנו בתחילתו של תהליך ניתוח מעמיק שמטרתו לבדוק האם אנו עושים שימוש נכון כמו גם כיצד ניתן למקסם את המשאבים הכספיים, הארגוניים והמקצועיים העומדים לרשותנו. לתהליך זה שותפה, לראשונה בנוסף לאנשי המקצוע שלנו גם חברה לייעוץ אסטרטגי מהשורה הראשונה. ההמלצות התקבלו והן יתורגמו לשפת המעשה בדרך ללונדון 2012.
 
הפצת הרעיון האולימפי
סיימנו  את פרוייקט החוויה האולימפית, באמצעותו נעביר את ערכי התנועה האולימפית לכל האוכלוסייה ובמרכזו תלמידי בתי-ספר, חיילי צה"ל ומשפחת הספורט.
 
השיווק האולימפי
במטרה להגדיל את סעיף ההכנסות העצמאיות בכוונתנו להגביר את המאמצים לגיוס חסויות ותרומות תוך שדרוג  מיצובו של הוועד האולימפי . תוכנית השיווק האולימפי תכלול פעולות יזומות למען הקהילה בהן ישתלבו בספורטאים האולימפיים.
  לוח אירועים ספטמבר 2018  
א ב ג ד ה ו ש
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30