חדשות אחרונות
איגודים חדשים נוספו להנהלת הוועד האולימפי דוידוביץ' סגן נשיא התאחדות הקליעה האירופית שרצקי יישא דגל במכביה: אני מכביסט נלהב מדהים: שיא ישראלי לטל אנגלר באליפות העולם אנגלר לא התייצבה ובכל זאת זכתה באליפות הליגה כל הכבוד: טל אנגלר הציבה שיא ישראלי חדש מיכאל רוהר זכה באליפות ישראל ברובה 50 מטר ריכטר סיים שמיני במינכן, שיא ישראלי לאנגלר לקראת הכרעה: מי תארח את אולימפיאדת 2024? סרגיי ריכטר לא העפיל לגמר אליפות אירפה
כתבות וידאו
סיכום היום השביעי במשחקים הפאראלימפיים ריכטר: מרגש מאוד, ציפיתי ליום הזה חבריו של ריכטר מגיבים להחמצה ריכטר: לא יכול לחכות להגיע ללונדון צפו באריק זאבי מארח את סרגיי ריכטר סרגיי ריכטר: חשוב לתרום לקהילה בן חפר זוכה בארד באליפות אירופה סרגי ריכטר: חוויה מרגשת מאד ספורט חדש בישראל: קליעה מתחת למים הקלעים מתכוננים לבייג'ין
גלריות תמונות
סמינר התעמלות לקראת אליפות העולם יום גיבוש הנבחרת האולמפית סרגיי ריכטר במסע"ת הירבאלייף טקס חלוקת פרסים 2013 באיגוד הקליעה סרגיי ריכטר בועד האולימפי סרגיי ריכטר, גיא סטריק, טומי ארשנסקי, אורן סמדג'ה ושני הרשקו ממריאים ללונדון אימון קליעות של סרגיי ריכטר גיבושון המשלחת האולימפית במלון הרודס הקלעים האולימפיים ביום כיף עם חולים במחלת הסרטן גמר אליפות ישראל רובה אויר 09
הודעות לעיתונות
ליגה לאומית 10 מ' - מתכונת חדשה ברובה
12 בנובמבר 2014

שלום לכולם,
 

החל מהשבת הקרובה (15.11.14), משתנה מתכונת הירי בליגה הלאומית ברובה אויר.

במקום ירי לאורך 5 מחזורים, שבסיומם מנצחת הקבוצה שקלעיה צברו את מירב הנקודות, תתמודדנה הקבוצות  אחת מול השנייה בדומה לליגות לענפים כמו כדורגל וכדורסל.

10 הקבוצות של הליגה חולקו לשני בתים, 5 קבוצות בכל בית.

2 הקבוצות הראשונות מכל בית יתמודדו בגמר על המקומות הראשונים בליגה.

 

כל קבוצה מורכבת משלושה קלעים וקלעיות. בכל משחק קלע מספר 1 בקבוצה א' מתמודד מול קלע מספר 1 של קבוצה ב', 2 מול 2 ו-3 מול 3.

במשחק לכל קלע יש 50 דקות לירות 40 כדורים ולצבור כמה שיותר נקודות מתוך 400 אפשריות.

קלע שמנצח את יריבו, מביא נקודה לקבוצתו. תיקו לא מקנה נקודה. אפשר לחשוב על הנקודות האלה כגולים בכדורגל.

הקבוצה עם מירב הנקודות מנצחת באותו משחק ומקבלת 2 נקודות לטבלת הליגה. תיקו מקנה נקודה אחת לכל קבוצה.

 

מקצים לליגה לאומית 10 מטר 15.11.14:

 

9:15 אקדח אויר (8:45 הכנה, 9:00 אכוונים)

11:20 רובה אויר בית א' (11:10 זמן הכנה ואכוונים)

 

12:40 רובה אויר בית ב' (12:30 זמן הכנה ואכוונים)

 

בית א' מחזור ראשון:

מכבי רעננה א'

 

הפועל רחובות

ריכטר סרגיי

VS

קירנוס אלכסנדרה

מדלל ליאור

VS

אלון ניצן

כהן טל

VS

כץ יאיר

 

הפועל אפרא מעברות

 

הפועל חיפה

בן חפר נעמי

VS

פיבנר ולדימיר

אנגל אופק

VS

לדביץ יבגניה

כהן נוה

VS

ינקו סער

 

בית ב' מחזור ראשון:

הפועל אשקלון א'

VS

הפועל ת"א

מדבינר פולינה

VS

קמינקר גיל

גלינסקי לורה

VS

צור גידי

יוספה מיכאל

VS

חן קובי

 

מכבי רעננה ב'

VS

             הפועל כפר סבא

קובנוב ויקטוריה

VS

בורדלוב מריה

קפלן רומי

VS

מרק רון

אנגלר טל

VS

פרנקל רועי

  לוח אירועים אוקטובר 2017  
א ב ג ד ה ו ש
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031